HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA
Sorumluluk Sahibi Aytelekom Kurumsal Çözüm'ün son noktasıdır.!

Ay Telekomünikasyon İht.İhr.San. Ltd. Şti. bilişim sektöründe 30 yıldır faaliyet göstermektedir. 2012 Ağustos ayı itibariyle Ay Telekom olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan 16/10/2012 Tarihinde Alt Yapı İşletmeciliği Hizmeti, İnternet Servis Sağlayıcılığı Lisanslarını alarak yetkilendirilmiştir. Genç, dinamik kadrosuyla ağını her geçen gün genişleten Ay Telekom kullanıcılarına her zaman en kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

  • Misyonumuz; Müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman ve her yerde müşterilerimize hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır.
  • Vizyonumuz; İnternet hizmetlerinde müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektir..
Kablolu ve Kablosuz İnternet

Bulundugu bölgeye göre esnek bir şekilde cözüm üreten Aytelekom ADSL hatlarının Ulaşamadıgı yerlere Kablosuz linklerle interneti sonkulanıcıya sorunsuz bir şekilde ulaştırmaktadır.

Okul, Yurt, Apt için Toplu İnternet Cözümü

Toplu kullanım alanları için özel olarak oluşturmuş oldugu paketlerle en iyi hizmeti en cüzi fityatlarla cözmektedir.

Fiber ve DSL Kurumsal İnternet

Kurumsal Paketlerle diger firmalara göre daha dikat cekici, fiyat konusunda ekonomik ve sıkıntısız bir Altyapı sunmaktayız.

BTK istemiş Oldugu 5651 Log Kayıt Sistemi

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından istenen network içerisinde işlem yapan bilgisayar, Cep, Tablet, Notebook vs. Cihazların giriş çıkış zamanlarının tutuldugu ve BTK'nın Bir suc Unsurunda sizden isteyecegi yasal bir belgedir.

Kararsız mı kaldınız? Telefon numaranızı bırakın sizi arayalım.